Sukunimi / Lastname Etunimi / ForenameSeura / ClubKaupunki / CityMaa / CountrySarja / ClassMatka / Distance
Järvi
Miia
West Coast Ultra Runners
Kokkola
Suomi
women
12h
Holvik
Simen
GTI Friidrett
Stavanger
Norway
men
24h
Näreaho
Antti
Endurance
Helsinki
Suomi
men
6h
Lehtinen
Jaana
NAMI
Tampere
Suomi
women
24h
Sande
Annette Velde
BFG Bergen Løpeklubb
Jessheim
Norway
women
24h
Kankaanmäki
Marianne
Pori
Suomi
women
24h
Tolonen
Esko
Oulu
Oulu
men
12h
Koivisto
Kari
Team Rahola
Tampere
Suomi
men
12h
Mäkinen
Marianne
Tampere
Suomi
women
24h
Bäckström
Miikka
Leppävaaran Sisu
Helsinki
Suomi
men
24h
Niemenmaa
Ville
Ylöjärvi
Suomi
men
24h
Djupsund
Johan
Oulu
Suomi
men
24h
Sipola
Virve
Kestävyyttä pintakaasulla 24/7
Oulu
Suomi
women
12h
Kinnunen
Tom
FMR
Turku
Suomi
men
24h
Huumonen
Jukka
Kokkola
Suomi
men
12h
Harrington
Claire
Dublin
Ireland
women
24h
Paananen
Emma
Kokkola
Suomi
women
6h
Kronoby
Team
Kronoby
Finland
team
team-6h
KIVELÄ
HEIKKI
KÄLVIÄN TARMO / 100MC FI
KÄLVIÄ
SUOMI
men
6h
Tuominen
Timo
Littoinen
Littoinen
Suomi
men
24h
Mörsky
Jouni
Kokkola
Suomi
men
12h
Virkama
Mika
Kokkola
Suomi
men
12h
Rantanen
Heta
Laukaa
Suomi
women
6h
Mononen
Petri
Team Rahola
Nokia
Suomi
men
24h
Granskog
Stefan
Red Wolf
Åland
Finland
men
24h
Vilén
Antti
Hämeenlinna
Suomi
men
24h
LEONELLI
NICOLA
Manoppello Sogeda
ORTONA
Italy
men
24h
Niemi
Tommi
West Coast Ultra Runners
Kokkola
Suomi
men
6h
Junttila
Paula
Tornio
Suomi
women
12h
Fodor
Szilard
Helsinki
Hungary
men
24h
mäkelä
kristian
ikaalinen
ikaalinen
Suomi
men
24h
Potinoja
Miika
NesteHukat
Kokkola
Suomi
men
6h
Lohiniva
Tiina
Oulu
Suomi
women
12h
Leppänen
Paavo
Ultra Sisu
Joensuu
Suomi
men
12h
Haka
Sakari
Endurance
Espoo
Suomi
men
24h
Taskinen
Kirsi
Oulu
Finland
women
6h
Koskinen
Pasi
Endurance
Nellim
Suomi
men
24h
Unkila
Kaisa
FMR
Turku
Finland
women
6h
Ronkainen
Tomi
Ultrajuoksuseura Sisu
Lehmo
Suomi
men
24h
Bretan
Ivan
SLDK
Stockholm
Sweden
men
24h
Rintamäki
Jani
Lahden Ahkera
Lahti
Finland
men
6h
Naumanen
Urpo
Tampereen Maratonklubi
Kangasala
Suomi
men
12h
Byström
Lars
IK Falken
Pännäinen
Finland
men
6h
Rautonen
Jani
Hämeenkyrö
Suomi
men
6h
Honkonen-Pohjonen
Merja
Häjyt
Perho
Suomi
women
6h
Lahti
Rauno
Reilut Miehet Havumetsien
Hämeenlinna
Suomi
men
24h
Järvelä
Jukka
Kaustisen Pohjan-Veikot
Helsinki
Suomi
men
24h
Virtanen
Petri
Team Rahola
Ylöjärvi
Suomi
men
6h
Lallukka
Hannu
Häjyt Seinäjoki
Seinäjoki
Suomi
men
6h
Linnero
Päivi
Team Rahola
Tampere
Suomi
women
24h
Jänkä
Tomi
Kokkola
Suomi
men
6h
Häkkinen
Tiina
Team Rahola
Tampere
Suomi
women
24h
Kuusio
Annukka
West Coast Ultra Runners
Kokkola
Suomi
women
24h
Erkkilä
Hertta
Kokkola
Suomi
women
6h
Torppa
Mika
Vetelin Urheilijat
Veteli
Suomi
men
12h
Koskela
Terhi
K-P Tri
Kokkola
Suomi
women
6h
Mäki-Jokela
Anna
Espoo
Suomi
women
6h
Niemi
Mikko
Team Rahola
Valkeakoski
Suomi
men
24h
Ylivakeri
Minna
Team Rahola
Nokia
Suomi
women
24h
Lipiäinen
Satu
Ultrajuoksuseura Sisu
Lappeenranta
Suomi
women
24h
Kauppinen
Marianne
West Coast Ultra Runners
Kokkola
Suomi
women
6h
Kovanen
Vili
Tampere
Suomi
men
24h
Honkonen-Pohjonen
Merja
Häjyt
Perho
Suomi
women
6h
Nikula
Sami
Kaustisen Pohjan-Veikot
Kaustinen
Suomi
men
24h
Luodelahti
Joel
Tampere
Suomi
men
24h
Rüütel
Raili
Saaremaa, Ultima Thule maraton
Kuressaare
Eesti
women
24h
Marjokorpi
Annakaisa
Gif
Kokkola
Suomi
women
24h
Lehtimäki
Harri
Reilut Miehet Havumetsien
Hämeenlinna
Suomi
men
24h
Ronkainen
Ari
Vehkalahden Veikot
Hamina
Suomi
men
24h
Peltomaa
Niko
Team Rahola
Lempäälä
Suomi
men
24h
Harakka
Janne
Punkaharjun Urheilijat
Pohja-Lankila
Suomi
men
6h
KOKKOLA
City
CITY  DREAM  TEAM
Kokkola
Suomi
team
team-6h
Karppinen
Antti
Vuolijoen Pullistus
Tampere
Suomi
men
12h
Auvinen
Pia
100mc.fi
Nurmijärvi
Suomi
women
24h
Välimäki
Mauri
Helsinki
Suomi
men
24h
Danielsson
Marcus
Lonesome runners
Uppsala
Sweden
men
6h
Toivonen
Mari
FMR
Turku
Suomi
women
24h
Holmborg
Annika
Lepplax
Finland
women
24h
Mynttinen
Janne-petteri
Kirkkonummi
Suomi
men
12h
Sivula
Pauli
Helsinki
Suomi
men
12h
Holmborg
Johnny
Lepplax
Finland
men
12h
Rauma-Pinola
Tanja
West Coast Ultra Runners
Kokkola
Suomi
women
12h
Olaussen
Fredrik
West Coast Ultra Runners
Kokkola
Suomi
men
24h
Videnoja
Mika
RC Eemeli
Tampere
Suomi
men
12h
Rasi
Timo
Lapua
Suomi
men
6h
Rajala
Milka
Milen Seura
Rovaniemi
Finland
women
24h
Nyman-Koskinen
Paulina
Hippoksen Maratonkerho
Jyväskylä
Suomi
women
12h
Kaukua
Jari
Jyväskylä
Suomi
men
24h
Sipiläinen
Pasi
Team Rahola
YLÖJÄRVI
Suomi
men
6h
Koskinen
Henri
Helsinki
Suomi
men
12h
Forsell
Pasi
Porvoo
Suomi
men
24h
Pietiläinen
Janne-Pekka
Tampere
Suomi
men
24h
Lappinen
Ari
HappyFeet
Jakobstad
Finland
men
12h
Ossberg
Anu
Team Rahola
Nokia
Suomi
women
24h
Westerlund
Maria
Endurance
Kirkkonummi
Suomi
women
24h
Eskelinen
Jaakko
Vantaa
Suomi
men
24h
Ylilehto
Riitta
KPK 24/7
Oulu
Suomi
women
12h
Kaikkonen
Toni
Espoo
SUOMI
men
24h
Krok
Eija
Turku
Suomi
women
24h